Adwokat Kołobrzeg

Adwokat Kołobrzeg

W czym mogę pomóc?

Reprezentacja procesowa

Potrzebujesz obrońcy? Reprezentuję interesy klientów we wszelkiego rodzaju postępowaniach sądowych, egzekucyjnych i administracyjnych.

Porady prawne

Doradzam przy podejmowaniu decyzji i konsultuję zaistniałe problemy, proponując najkorzystniejsze rozwiązanie twojej sytuacji w zakresie obowiązującego prawa.

Sporządzanie pism

Przygotowuję i opiniuję dokumenty o charakterze prawnym: umowy, podania, wnioski, oświadczenia, testamenty czy pisma niezbędne w postępowaniu procesowym.

Stała obsługa prawna

Prowadzisz firmę? Oferuję pomoc prawną we wszystkich aspektach prowadzonej działalności. Rozwiązuję bieżące problemy oraz pomagam zaplanować przyszłe działania.

Obszary praktyk

Pomagam zarówno klientom indywidualnym, jak i podmiotom gospodarczym, rozwiązać problemy prawne w zakresie m.in.:

Rozwód, alimenty, podział majątku, separacja, kontakty z dzieckiem, ograniczenie/pozbawienie władzy rodzicielskiej, ustalenie ojcostwa, ubezwłasnowolnienie.

Odpowiedzi na akt oskarżenia, wnioski, zażalenia, apelacje i kasacje, obrona w postępowaniu karnym i w sprawach o wykroczenia, warunkowe zwolnienie, odroczenie wykonania kary, dozór elektroniczny.

Spadki, odszkodowania, zadośćuczynienie, podział majątku, spory o zapłatę, stwierdzenie zasiedzenia, uznanie za zmarłego, zniesienie współwłasności, eksmisja, ochrona dóbr osobistych, umowy cywilnoprawne.

Rejestracja i obsługa spółek, tworzenie i analiza umów handlowych, fuzje i przejęcia, wnioski do Krajowego Rejestru Sądowego, upadłość i likwidacja.

Reprezentacja przed organami administracji publicznej, sądami administracyjnymi, urzędami, uzyskiwanie koncesji i zezwoleń administracyjnych, sporządzanie odwołań, skarg, zabezpieczenie i windykacja należności.

Kancelaria

Prowadzę kancelarię indywidualną, dzięki temu mają państwo pewność, że zapoznam się z każdą sprawą szczegółowo i będę ją prowadził samodzielnie od początku do końca.

Łukasz Januszkiewicz

Jestem absolwentem Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Gdańskiego. Po uzyskaniu dyplomu magistra prawa odbyłem aplikację adwokacką przy Okręgowej Radzie Adwokackiej w Koszalinie.

W trakcie aplikacji zdobywałem doświadczenie zawodowe uczestnicząc w cywilnych, karnych i administracyjnych sporach sądowych. W 2016 r. uzyskałem tytuł zawodowy adwokata i od tego czasu prowadzę sprawy moich klientów w ramach własnej kancelarii.

Ważną dziedziną mojej pracy jest obsługa prawna podmiotów gospodarczych, dlatego nie ograniczyłem edukacji tylko do studiów prawniczych. Ukończyłem również Studia Podyplomowe „Podatki i skarbowość” na Uniwersytecie Ekonomicznym w Poznaniu oraz studia magisterskie na kierunku politologia, specjalność ustrojowo – samorządowa, na Uniwersytecie Gdańskim.

Prywatnie zapalony biegacz – maratończyk, uczestnik m.in. zawodów dla adwokatów.

Kancelaria

Kancelaria mieści się w Kołobrzegu, ale mój obszar działania obejmuje również sąsiednie miejscowości. W sporach sądowych i negocjacjach reprezentuję swoich klientów przede wszystkim na terenie województwa zachodniopomorskiego.

Pracuję również zdalnie z klientami z całej Polski, pomocy prawnej udzielając mailowo lub telefonicznie. Przystępuję do działania od razu, bez konieczności twoich odwiedzin w Kancelarii.

Dla klienta

Najważniejsze formularze i druki przeznaczone dla klientów kancelarii, którzy przygotowują się do konsultacji z adwokatem. Dokumenty w formacie .pdf oraz .docx są gotowe do pobrania i wydruku.

Do pobrania

Wynagrodzenie

Wynagrodzenie ustalam z klientem indywidualnie. Ceny omawiam zawsze w szczegółach i z wyprzedzeniem. Wysokość stawki uzależniona jest od rodzaju sprawy, stopnia jej skomplikowania oraz koniecznego nakładu pracy.

Kancelaria oferuje elastyczne plany cenowe dostosowane do specyficznych potrzeb każdego klienta, w tym możliwość ustalenia wynagrodzenia zarówno ryczałtowego jak i godzinowego w ramach stałej obsługi podmiotów gospodarczych.

Opinie

  5 star review  Pełen profesjonalizm oraz szybkość działania połączona z dokładnością. Gdybym miał iść do sądu po raz kolejny z pewnością wybrałbym Pana Łukasza. Polecam Kancelarie Adowokacka Łukasza Januszkiewicza w 100%.... czytaj dalej

  thumb Łukasz Gąsior

  5 star review  Sprawa załatwiona bardzo pomyślnie. Polecam.

  thumb Andrzej

  5 star review  Profesjonalne podejscie do klienta. Zawsze znajdzie racjonalne rozwiązanie (sprawy w postepowanii gospodarczym) . Bardzo dobry kontakt z klientem. Godny polecenia.

  thumb Krzysztof Ignyś

Masz pytania? Chętnie odpowiem.

Kontakt

Lokalizacja:

Mariacka 14/III
78-100 Kołobrzeg

Jeżeli chcą państwo dowiedzieć się, czy adwokat pomoże przy danej sprawie, zapraszam do rozmowy telefonicznej lub umówienia spotkania w kancelarii.

Nawiązanie kontaktu z adwokatem nic nie kosztuje i nie jest wiążące dla klienta. Pierwszą wizytę można potraktować jako konsultację. W jej trakcie poinformuję o możliwości udzielenia pomocy prawnej oraz wszelkich kosztach i na tej podstawie zdecydujesz, czy chcesz skorzystać z usług prawnika.

Jestem do państwa dyspozycji

Rachunek bankowy: Kancelaria Adwokacka Łukasz Januszkiewicz; Mariacka 14/III, 78-100 Kołobrzeg; 53 1950 0001 2006 4872 1588 0001 (IDEA BANK) Kod BIC/SWIFT: IEEAPLPA

Zapraszam do zadawania pytań za pomocą poniższego formularza. Jestem po to, żeby rozwiać państwa wątpliwości.  Help text  Help text  Help text  Help text